Sizi Seviyoruz :)

Sizde deneyimlerinizi farklı müşterilere aktarmak istemezmisiniz ?

Yorum Gönder
Silkroad oyuncusuyum uzun yıllardır evimde 5-6 bilgisayar ile pazar charları açıyordum grafiksunucu ile tanıştım sistemlerinden memnunum kullanıyorum.
Mehmet E.
Satın Alma Tarihi: 03.10.2019
avatar
Pc limit yüzünden oynadığım oyunda sorun yaşıyordum ekran kartlı sunucu ile tanıştım artık telefonumdan bile karakterlerimi yönetiyorum teşekkürler grafiksunucu.
Mustafa A.
Satın Alma Tarihi: 03.10.2019
avatar
5 adet sunucu aldım şuanda Knight oynuyorum her konuda destek olduğunuz için teşekkür ederim.
Fuat R.
Satın Alma Tarihi: 05.10.2019
avatar
Herkeze merhaba; ben namıdeğer kominatör yaklaşık 10 yıllık ko oyuncusuyum evimde 30 bilgisayar ile bu işin ticaretini yapıyorum.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile buradan sunucu aldım.10 yıldır işkence çektiğimi anladım.Ne elektrik faturası ne internet faturası nede 30 bilgisayarla tek tek uğraşma derdi kaldı.Serverler üzerinden ticaret yapıyosanız 1 dakika düşünmeden sunucu alın keyfinize bakın.
Murat L.
Satın Alma Tarihi: 10.10.2019
avatar
Hızlı teslimat ve ilgili personel için saolun.Video render konusunda gerçekten çok hızlı bir sunucu hazırladığınız içinde teşekkür ederim.Artık bilgisayarım sürekli render yüzünden meşgul değil.
Melike T.
Satın Alma Tarihi: 13.10.2019
avatar
Oyundan bir arkadaşım buradan sunucu almış bana tavsiye etti ilk başta tam anlamadım ne olduğunu ama sonradan anlattıklarında hadi be dedim.2 Tane sunucu aldım 2 günde teslim ettiler bide teslimat süresi boyunca sürekli bilgi verdiler işte sunucunuz montaj ekibinde yolda gibi ilk defa böyle ilgili biyer gördüm.Bilgayarın kendi bilgisayarımdan farkı yok sanal sunucuda değil bide çok hızlı herkeze tavsiye ediyorum.grafiksunucuda mutluyum.
Musa C.
Satın Alma Tarihi: 14.10.2019
avatar
1 Yıldır ekran kartlı sunucu arıyodum.Googlede reklamlarını gördüm ilk başta her firma gibi sanal sunucu sandım.Ama değilmiş :) metin2 bot ve pazar için kullanıyorum statik ipde istedim bana özel keyfime bakıyorum.
Murat S.
Satın Alma Tarihi: 20.10.2019
avatar
Knight online oyuncusuyum ilk olarak öğrenmek istediğim bilgisayarların güvenirliğiydi saolsunlar sistemi anlattılar gerçekten çok iyiydi.Başka kişilerin hile kullanması yüzünden ban yerim diye korkuyordum statik ip tanımladıkları için sadece ipyi ben kullanıyorum gerçekten evdeki internetten daha güvenilir teşekkürler Gökhan bey.
Can O.
Satın Alma Tarihi: 20.10.2019
avatar
rtx2080

Evinde Oyun Oynarcasına Eğlenceli ve Ekonomik

HEMEN KİRALA